niedziela, 13 lutego 2011

Zimowe zmagania

W związku z aktualną pracą, polegającą na wykonywaniu dokumentacji fotograficznej zabytków i przemierzaniem setek kilometrów dróg, oraz zwiedzaniu niemal każdej miejscowości w województwie, mogę również uszczypnąć nieco na potrzeby strony Zamki i Pałace Województwa Łódzkiego. Jak widać, w serwisie pojawiło się już trochę zimowych zdjęć, jednak to dopiero początek, ponieważ "na magazynie" czeka wiele nowości do dodania, jak i aktualizacji opisanych już obiektów.


Do tej pory wojaże odbywały się raczej w okresie wiosna-jesień, więc obecne widoki na zdjęciach są pewnym urozmaiceniem. Oczywiście łatwo nie jest, bo dotarcie do wsi, odciętej od świata przez zaspy śnieżne i przy sporym mrozie to inna bajka.


Jednak tylko tak można zdobyć potrzebny materiał fotograficzny, tak różny od przedstawianego w innych źródłach, jak i przekonać się jak odmiennie może wyglądać ten sam obiekt widoczny w zupełnie innej scenerii i aurze.


Przygotowałem listę nowości, które znajdą się na stronie w najbliższym czasie. Spis jest dość spory, więc może trwać to dość długo. Do wiosny jednak damy radę, chociaż do tego czasu pojawi się drugie tyle materiału, oczekującego w kolejce :)


Zapraszam tutaj.

Brak komentarzy: