piątek, 6 stycznia 2012

Podsumowanie 2011.

Witam. Dawno nie było żadnego wpisu tutaj, więc dla przyzwoitości coś trzeba naskrobać :-) Impulsem do tego działania niech będzie rozpoczęcie nowego roku, a przez to podsumowanie poprzedniego...

Rok 2011 upłynął pod znakiem kilkudziesięciu tysięcy (!) kilometrów przebytych po województwie i odwiedzeniu kilkudziesięciu nowych obiektów, które niestety bardzo powoli są wprowadzane na stronę. Ale materiału starczy na minimum rok :-)

Teraz trochę suchych statystyk. W roku 2011 witrynę odwiedziło ponad 135 tysięcy gości, co daje średnią 370 osób na dzień. Internauci odwiedzili 624 tysiące stron serwisu. Myślę, że na taki niekomercyjny i wąski targetowo projekt, jest to dobre osiągnięcie. Dziękuję!

Muszę też wspomnieć o styczniowej nowości. Pod opisem na każdej podstronie pojawił się moduł, który daje możliwość wysłania artykułu na serwisy społecznościowe. Zawiera też kilka innych funkcji. Cóż... trzeba iść z duchem czasu.

W Nowym Roku 2012 życzę szczęścia spełnienia marzeń, zdrowia i odkrycia wielu nowych, ciekawych miejsc. Szerokości i być może...spotkania w terenie!

Brak komentarzy: